Replacement Cartridge for Canon Black PFI-707BK

118,33 €
Brutto 1-2 dni
Ilość
Zapytaj o stan magazynowy

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Opracowany z myślą o zapewnieniu najwyższej wydajności przy jeszcze wyższej jakości obrazu, bardzo dokładnym odwzorowaniu kolorów i doskonałej trwałości druku, atrament STS ultra premium jest produkowany zgodnie z najwyższymi standardami specjalnie dla drukarek wielkoformatowych Canon imagePROGRAF.

Ten atrament pigmentowy ultra premium zapewnia także wyjątkową jakość obrazu, trwałość i kompatybilność z mediami. Nasze kolory są wirtualnym dopasowaniem do oryginału, a ponieważ jest tak niewiarygodnie zbliżony do oryginału, nie trzeba zmieniać profilu kolorów ani spłukiwać linii, jest on zgodny z oryginałem.

Atrament STS ultra premium został wyprodukowany w USA, dzięki czemu zapewnia wyjątkową jakość i wydajność, na których można polegać.

Compatible Printers

imagePROGRAF iPF830

imagePROGRAF iPF840

imagePROGRAF iPF850

OEM Product Number PFI-707BK
STS Product Number CAN.707.D.K
Cartridge Capacity 700 mL
Ink Color Black
ink Type Dye
Printer Brand Canon
Note W przypadku zmiany tuszu INNEGO niż OEM na STS, każdy kolor należy spłukać przed włożeniem wkładów atramentowych STS. STS zaświadcza, że atramenty te nie spowodują uszkodzenia głowic drukujących
CAN707DK