Replacement Cartridge for Canon Cyan PFI-303C

83,15 €
Brutto 1-2 dni
Ilość
Zapytaj o stan magazynowy

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Opracowany w celu zapewnienia najwyższej wydajności, wyjątkowej reprodukcji obrazu, szerokiej gamy kolorów i jakości druku fotograficznego, atrament barwnikowy STS ultra premium jest produkowany zgodnie z najwyższymi standardami specjalnie dla drukarek wielkoformatowych Canon imagePROGRAF.

Nasze kolory są wirtualnym dopasowaniem do oryginału, a ponieważ jest tak niewiarygodnie zbliżony do oryginału, że nie trzeba zmieniać profilu kolorów ani spłukiwać linii, jest on zgodny z oryginałem.

Atrament STS ultra premium został wyprodukowany w USA, dzięki czemu zapewnia wyjątkową jakość i wydajność, na których można polegać.

Compatible Printers

imagePROGRAF iPF830

imagePROGRAF iPF840

imagePROGRAF iPF850

OEM Product Number PFI-303C
STS Product Number CAN.303.D.C
Cartridge Capacity 330 mL
Ink Color Cyan
ink Type Dye
Printer Brand Canon
Note W przypadku zmiany tuszu INNEGO niż OEM na STS, każdy kolor należy spłukać przed włożeniem wkładów atramentowych STS. STS zaświadcza, że atramenty te nie spowodują uszkodzenia głowic drukujących
CAN303DC