Replacement Cartridge for Canon Black PFI-703BK

118,33 €
Brutto 1-2 dni
Ilość
Zapytaj o stan magazynowy

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Opracowany w celu zapewnienia najwyższej wydajności, wyjątkowej reprodukcji obrazu, szerokiej gamy kolorów i jakości druku fotograficznego, atrament barwnikowy STS ultra premium jest produkowany zgodnie z najwyższymi standardami specjalnie dla drukarek wielkoformatowych Canon imagePROGRAF.

Nasze kolory są wirtualnym dopasowaniem do oryginału, a ponieważ jest tak niewiarygodnie zbliżony do oryginału, nie trzeba zmieniać profilu kolorów ani spłukiwać linii, jest on zgodny z oryginałem.

Atrament STS ultra premium został wyprodukowany w USA, dzięki czemu zapewnia wyjątkową jakość i wydajność, na których można polegać.

Compatible Printers

imagePROGRAF iPF810
imagePROGRAF iPF810 Pro
imagePROGRAF iPF815
imagePROGRAF iPF815MFP
imagePROGRAF iPF820
imagePROGRAF iPF820 Pro
imagePROGRAF iPF825
imagePROGRAF iPF825 MFP

OEM Product Number PFI-703BK
STS Product Number CAN.703.D.K
Cartridge Capacity 700 mL
Ink Color Black
ink Type Dye
Printer Brand Canon
Note W przypadku zmiany tuszu INNEGO niż OEM na STS, każdy kolor należy spłukać przed włożeniem wkładów atramentowych STS. STS zaświadcza, że atramenty te nie spowodują uszkodzenia głowic drukujących
CAN703DK